W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 18- GRUPY V i VI

18 lutego 2020r dzieci z grup V i VI gościły w Szkole Podstawowej Nr 18 w Tarnowie.Przedszkolaki brały udział  w zajęciach, które przygotowali dla nich nauczyciele ze szkoły. Ponieważ był to jeszcze czas karnawału, to i zajęcia miały charakter karnawałowy: były tańce,zabawy i prace plastyczne.Dzieci samodzielnie wykonywały weneckie maski. Na koniec w hali szkolnej odbyły się zawody sportowe- rzucanie piłki do kosza, slalomy, biegi z przeszkodami i wiele innych.Przedszkolakom bardzo podobało się w szkole.

DZIEŃ BABCI I DZIADZIA W PRZEDSZKOLU

Pod koniec stycznia w naszym przedszkolu odbyła się bardzo ważna uroczystość-Święto Babci i Dziadzia.

Przedszkolaki z każdej grupy przygotowały specjalny program artystyczny dla swoich babć i dziadziusiów:śpiewały piosenki, recytowały wiersze, tańczyły. Na koniec wszystkie wnuki obdarowały swoje babcie i swoich dziadziusiów własnoręcznie wykonanymi prezentami.Po występie zaproszeni goście udali się na przygotowany poczęstunek,

BAL KARNAWAŁOWY

9 stycznia 2020r w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy.Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, policjantów ...Na tą wyjątkową okazję do prowadzenia balu zaprosiliśmy Grupę Jaszczur & Przyjaciele,która zachęcała dzieci do tańców i zabaw przy wesołej i skocznej muzyce.Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.