DZIEŃ BEZPŁATNYCH DIAGNOZ LOGOPEDYCZNYCH

DZIEŃ BEZPŁATNYCH DIAGNOZ LOGOPEDYCZNYCH

06.03.2023 r.

W tym roku Europejski Dzień Logopedy obchodzony jest pod hasłem:

„Rola logopedów w intensywnej terapii i medycynie ratunkowej”

Z tej okazji specjaliści: logopedzi, neurologopedzi i surdologopedzi z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie informują o możliwości

skorzystania z bezpłatnych, profesjonalnych porad i konsultacji logopedycznych dnia 06.03.2023 r. od godz. 8.00 do 18.00
w budynku przy ul. Chyszowskiej 3.

Oferujemy fachową pomoc zarówno dzieciom i młodzieży z zaburzeniami komunikacji słownej, jak i rodzicom/opiekunom, którzy mogą otrzymać wskazówki dotyczące profilaktyki logopedycznej, eliminowania niewłaściwych nawyków
i zachowań językowych oraz wspomagania i stymulowania prawidłowego rozwoju mowy swoich dzieci.

Celem rejestracji, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny 14 655 99 95

i dokonanie zapisu w dniach od 20.02.2023 do 03.03.2023 w godz. od 8.00 do 16.00.

Oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży uczęszczających do wszystkich placówek oświatowych znajdujących się na terenie miasta Tarnowa oraz ich rodziców i opiekunów. Konsultacje logopedyczne dotyczą także małych dzieci, które nie są jeszcze objęte opieką w żłobku lub wychowaniem przedszkolnym, a których rodzice/opiekunowie zamieszkują w Tarnowie.

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH

RODZICÓW/OPIEKUNÓW WRAZ Z DZIEĆMI