Wymiana pocztówkowa-grupy III i IV

W październiku, z okazji 100- lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę, grupy III i IV wzięły udział w wymianie pocztówkowej pomiędzy przedszkolami z całego kraju. Naszym celem było zapoznanie dzieci z różnymi miastami Polski, nawiązanie kontaktu z nowymi kolegami i koleżankami z innych placówek oraz promowanie regionu, w którym żyjemy. Opisywaliśmy co lubimy robić w przedszkolu i jak wygląda Tarnów. Przedszkolaki codziennie zaglądały do skrzynki pocztowej i z niecierpliwością wyczekiwały listonosza, który dostarcza korespondencję. Z nadesłanych kart pocztowych stworzyliśmy pocztówkową mapę Polski, którą można podziwiać w korytarzu naszego przedszkola. Bardzo dziękujemy za widokówki i życzenia wszystkim placówkom przedszkolnym,które dołączyły się do naszej akcji! Pozdrawiamy Was serdecznie!