PIKNIK RODZINNY 2017

31 maja 2017 r w naszym przedszkolu odbył się PIKNIK RODZINNY.Plac przedszkolny stał się miejscem spotkań i zabaw dzieci, rodziców, dziadków i babć oraz innych przybyłych gości. Słoneczna pogoda sprzyjała wszystkim, którzy tego dnia przybyli świętować.Dla tych, którzy odwiedzili przedszkole przygotowano wiele atrakcji. Sercem festynu stała się scena, na której występowały dzieci .Za swe występy otrzymały gromkie brawa od zgromadzonej publiczności- szczególnie mam i tatusiów.Po występach wszystkich zaproszono do wspólnej zabawy:były tańce i konkursy sprawnościowe .Bardzo duże zainteresowanie wzbudził pokaz baniek mydlanych, które fruwały nad przedszkolnym placem mieniąc się wszystkimi kolorami tęczy.Nie obyło się także bez degustacji różnorodnych smakołyków:pysznych ciast upieczonych przez mamy,gofrów przygotowywanych przez nasze panie kucharki i goracych kiełbasek z grila. Podczas spotkania dzieci mogły przyozdobić sobie buzię kolorowymi malunkami ,zamówić ulubione zwierzątko wykonane z balonów przez panie nauczycielki, czy przejechać się na kucyku. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka  rodzice  przygotowali dla dzieci bajkę pt."Kopciuszek- na wesoło".Wesoła wersja wszystkim się podobała, a rodzice wypadli świetnie.Pomiędzy atrakcjami ogłoszono wyniki konkursu plastycznego pt."Wspólna zabawa i praca ubogaca" ,za który wręczono nagrody.Piknik przyniósł wiele radości i miłych wrażeń wszystkim uczestnikom. Już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania!

Dziękujemy wszystkim ,którzy trzymali kciuki za słoneczną pogodę!