To takie proste!
Przedszkole Publiczne Nr 29 im. Marii Konopnickiej
Strona głowna  /  Aktualności  /  PRACA PRZEDSZKOLA W LIPCU I SIERPNIU
PRACA PRZEDSZKOLA W LIPCU I SIERPNIU
data dodania: 2020-06-09 12:22:15

Drodzy Rodzice

 

        Decyzją organu prowadzącego tarnowskie przedszkola będą czynne w miesiącach wakacyjnych bez planowanych wcześniej przerw. 

Z uwagi na konieczność zaplanowania organizacji pracy przedszkola na najbliższe 2 miesiące dotychczasowe zgłoszenia na miesiąc lipiec są nieaktualne.

Nowe deklaracje uczęszczania dzieci w miesiącach wakacyjnych będą do pobrania w wiatrołapach przedszkola od 10 czerwca 2020r. do zwrotu przez wrzucenie do ustawionych skrzynek do dnia 18.06.2020r.

 

Proszę mieć na uwadze,  iż w związku z reżimem sanitarnym ilość dzieci, jakie możemy przyjąć w tym samym czasie jest ograniczona. W przypadku gdy ilość zgłoszeń, przewyższy liczbę wolnych miejsc, przedszkole będzie musiało podjąć decyzję o kolejności przyjęć, mając na uwadze zapisy Wytycznych GIS i MZ.

 

Apelujemy o rozważne i przemyślane deklaracje, co umożliwi sprawną organizację pracy przedszkola.

 

 Jednocześnie, pomimo wdrożenia nadzwyczajnych procedur chroniących dzieci i pracowników, zwracamy uwagę Rodzicom by byli świadomi możliwości zarażenia się ich dzieci, pozostałych domowników, opiekunów w przedszkolu i innych dzieci COVID-19.  

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny.