PRACA PRZEDSZKOLA W LIPCU I SIERPNIU

Drodzy Rodzice

Decyzją organu prowadzącego tarnowskie przedszkola będą czynne w miesiącach wakacyjnych bez planowanych wcześniej przerw.

Z uwagi na konieczność zaplanowania organizacji pracy przedszkola na najbliższe 2 miesiące dotychczasowe zgłoszenia na miesiąc lipiec są nieaktualne.

Nowe deklaracje uczęszczania dzieci w miesiącach wakacyjnych będą do pobrania w wiatrołapach przedszkola od 10 czerwca 2020r. do zwrotu przez wrzucenie do ustawionych skrzynek do dnia 18.06.2020r.

Proszę mieć na uwadze,  iż w związku z reżimem sanitarnym ilość dzieci, jakie możemy przyjąć w tym samym czasie jest ograniczona. W przypadku gdy ilość zgłoszeń, przewyższy liczbę wolnych miejsc, przedszkole będzie musiało podjąć decyzję o kolejności przyjęć, mając na uwadze zapisy Wytycznych GIS i MZ.

Apelujemy o rozważne i przemyślane deklaracje, co umożliwi sprawną organizację pracy przedszkola.

Jednocześnie, pomimo wdrożenia nadzwyczajnych procedur chroniących dzieci i pracowników, zwracamy uwagę Rodzicom by byli świadomi możliwości zarażenia się ich dzieci, pozostałych domowników, opiekunów w przedszkolu i innych dzieci COVID-19.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny.