To takie proste!
Przedszkole Publiczne Nr 29 im. Marii Konopnickiej
Strona głowna  /  Aktualności  /  OTWARCIE PRZEDSZKOLA 25 MAJA 2020 R.
OTWARCIE PRZEDSZKOLA 25 MAJA 2020 R.
data dodania: 2020-05-20 12:00:23

 

 

Od dnia 25 maja 2020r otwieramy nasze przedszkole w obowiązującym rygorze sanitarnym.

 

Do Przedszkola zostały przyjęte dzieci Rodziców, którzy zgłosili taką potrzebę oraz odesłali wypełnioną ankietę zgłoszeniową.

W pierwszej kolejności przyjęto dzieci pracowników służby zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, którzy realizują zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.

 

W dniu 21.05.2020r. rodzice dzieci przyjętych otrzymają na pocztę e-mail "Procedurę bezpieczeństwa na terenie Przedszkola Publicznego Nr 29 im. Marii Konopnickiej w okresie pandemii COVID-19” wraz z oświadczeniem do wypełnienia przez Rodziców.

Prosimy o zapoznanie się z procedurami, które będą obowiązywać w przedszkolu.

Podpisane przez obojga rodziców Oświadczenie należy dostarczyć do przedszkola wraz z pierwszym wejściem dziecka do placówki.

 

Nauczyciele grup w dniu 21.05.2020 poinformują Państwa telefonicznie, do której z grup zostało zapisane Państwa dziecko. 

 

Przez ostatnie dni wszyscy pracownicy Przedszkola ciężko pracowali aby dostosować placówkę do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie dzieci.

 

Postaramy się zrobić wszystko, by nowe warunki funkcjonowania przedszkola nie wpłynęły na samopoczucie przedszkolaków. Pomogą uśmiech i serdeczność Pań.