Przedszkole Publiczne Nr 29 im. Marii Konopnickiej
Strona głowna  /  Aktualności  /  PRZEDSZKOLE ZAMKNIĘTE
PRZEDSZKOLE ZAMKNIĘTE
data dodania: 2021-03-25 12:02:59

Rząd przedłuża obostrzenia do 18 kwietnia. Oznacza to, że w tym okresie nasze przedszkole również będzie zamknięte.

Wyjątek stanowią dzieci  rodziców wykonujących zawód medyczny , służb porządkowych w trakcie wykonywania zadań służbowych oraz innych zgodnie z Rozporządzeniem MEiN.

W celu zorganizowania opieki dla dzieci w/w Rodziców prosimy o telefoniczne zgłoszenie chęci przyprowadzania dzieci do Przedszkola .

W związku z dalszą nieobecnością personelu kuchennego oraz trudnym do przewidzenia terminem powrotu Pań do pracy musimy znać liczbę dzieci, którym należy zorganizować posiłki (catering), stąd nasza prośba o kontakt.

W dalszym ciągu zapraszamy na naszą stronę internetową do zakładek grupowych, gdzie codziennie zamieszczane będą propozycje zabaw  i zajęć z dziećmi w domu.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM ZDROWIA