Wycieczka do Pacanowa-Grupy II i III

W dniu 27 października 2016 r. dzieci z grup II i III odwiedziły Europejskie Centrum Kultury im. Koziołka Matołka w Pacanowie. Zwiedzanie rozpoczęły w Bajkowym Przedpokoju, następnie na Magicznym Dworcu Koziołka Matołka wsiadły do pociągu, którym odbyły niezwykłą podwodną, podniebną a nawet kosmiczną podróż .Przedszkolaki odwiedziły również Czarodziejski Ogród pełen elfów i niezwykłych roślin, a w Antresoli na Pniu obejrzały jedną z polskich bajek. Pokonawszy Skały Strachu dzieci dotarły do Skarbnicy Bajek, w której w szklanych kulach mogły zobaczyć bohaterów wielu znanych baśni.Podczas wycieczki dzieci spotkały się także z Koziołkiem Matołkiem, który osobiście witał gości w swych progach i zrobiły sobie z nim pamiątkowe zdjęcia. Na koniec wycieczki przedszkolaki spacerowały po czarodziejskim ogrodzie, w którym spotkały liczne bajkowe postacie. Wyjazd dostarczył naszym milusińskim wielu niezapomnianych wrażeń.