Bezpieczne podróże małe i duże- grupa VI

Dzieci z grupy VI bardzo lubią bawić się w terenie.Przypominając sobie zasady bezpiecznego podróżowania i wędrowania podczas zbliżających się wakacji ,postanowiliśmy pozwiedzać zakątki  naszego kraju.W zabawie tropiącej "Wakacyjna wyprawa " starszaki odnajdywały obrazki przedstawiające różne miejsca w Polsce , do których można pojechać podczas wakacji. Wyposażeni w "Książeczki turystyczne" i ołówki ,podróżnicy mieli za zadanie zwiedzić ujęte w książeczkach ciekawe miejsca ,znajdujące się w naszym kraju-ogrodzie przedszkolnym-i zaznaczyć je w swoim dokumencie buźką z uśmiechem a były to między innymi:Góry Tatry, Morskie Oko, Góry Stołowe,Kraków, Wrocław, Warszawa, Molo w Sopocie itd.Zabawa była wyśmienita! Po długim podróżowaniu wróciliśmy do....Tarnowa!