Piknik Rodzinny

3 czerwca 2016 roku to dzień szczególny w naszym przedszkolu.Tego dnia, dla wszystkich dzieci  -z okazji Dnia Dziecka ,i ich rodziców -z okazji Dnia Mamy i Taty -odbył się "Piknik Rodzinny".

Na wstępie każda z grup zaprezentowała swój program artystyczny. Po występach przedszkolaki obdarowały swoich rodziców prezentami. Po części artystycznej wszyscy uczestnicy pikniku mogli korzystać z przygotowanych specjalnie dla nich atrakcji ,a było ich sporo : przejażdżka kucykiem, zabawa z wodzirejkami, malowanie twarzy, tańce na mini dyskotece, zabawy chustą animacyjną, gigantyczne bańki mydlane oraz degustacja pysznych ciast , gofrów i grilowych kiełbasek. Kolejną atrakcją było przedstawienie "O rycerzu Orzeszku" w wykonaniu nauczycielek z naszego przedszkola.

Za wspaniałą zabawę na "Pikniku Rodzinnym" chcielibyśmy podziękować w szczególności: pani Małgorzacie Biedrzyckiej za wytrwałe malowanie kolorowymi farbkami radosnych buziek naszych podopiecznych, wszystkim rodzicom  za przygotowanie dzieci do wystepów, rodzicom za pyszne ciasta, anonimowym sponsorom, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia naszego pikniku.Dziękujemy wszystkim tym, którzy trzymali kciuki za piękną pogodę!