Pasowanie na Przedszkolaka-grupa II "Chatka Puchatka"

Dzień 15 listopada 2017 pozostanie na długo w pamięci dzieci z grupy II „Chatki Puchatka”
i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki, tańce i gromkie brawa. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pań i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom, prezent oraz pamiątkową szarfę „Jestem Przedszkolakiem”.
Dzieciom i ich rodzicom serdecznie gratulujemy!