PRZEDŁUŻENIE ZAWIESZENIA ZAJĘĆ W PRZEDSZKOLU

Szanowni Państwo.

Decyzją rządu nasze przedszkole pozostanie zamknięte do 26 kwietnia 2020r.

W dalszym ciągu proponujemy dla naszych przedszkolaków edukację domową w oparciu o propozycje zabaw, zajęć i ćwiczeń przygotowanych przez nauczycieli poszczególnych grup. W tym celu przygotowano podstrony w menu naszej strony internetowej z nazwami oddziałów.

Codziennie od 25 marca 2020r. w dni robocze do godz.10:00 pojawią się w podstronkach grup opracowane przez nauczycieli tematy proponowane do realizacji przez rodziców ze swoimi dziećmi.

Znajdą  się tam także przykłady zadań opracowane przez nauczyciela języka angielskiego oraz ćwiczenia gimnastyczne korekcyjne.

Prosimy zaglądać na naszą stronę.

Życzę wszystkim zdrowia i owocnych zabaw edukacyjnych.

Zostańcie w domu.

Pozdrawiam wszystkich przedszkolaków i Rodziców

Ewa Rubacha

dyrektor przedszkola

Osobom, które w tym czasie będą sprawowały opiekę nad dzieckiem do 8 roku życia, w dalszym ciągu przysługuje zasiłek wypłacany z funduszu ZUS.

Dostępne jest ono na stronie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.